13 6 24 lastik fiyatları

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 13 6 24 Lastik Fiyatları sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 13 6 24 lastik fiyatları?

AL-KO markasından 13 6 24 lastik fiyatları, kaliteli ve önerilen fiyat-performans oranı ile karakterizedir. Bağlantı kopyaları AL-KO, müşterilerini çok çeşitli farklı dallarla da etkilemektedir ve ayrıca AL-KO'dan robotik çim biçme makineleri sunmaktadır.

Bu varyantla ilgili temel fark, elektrik motorunun sadece kesme bıçağını sürmek için kullanılmasıdır. Bir düğmeye basarak biçiciyi hareket ettiren tekerlekten çekiş yoktur.

Dayanıklı gövde, yüksek kaliteli, darbeye dayanıklı plastikten yapılmıştır. Pratik bir tutamak kolay taşıma sağlar. Kılavuz spar yerden tasarruf sağlayan depolama için katlanabilir

Elektrikli marş motoru: 13 6 24 lastik fiyatları genellikle bir kablo çekme ve başlamaya yardımcı olan bir boğucuya sahiptir. Her biçmeden önce yorucu işaretlemeyi kaydetmek istiyorsanız, elektrikli bir marş motoruna dikkat edin. Bu, motorun bir düğmeye basarak başlamasını sağlar.

Hava koşulları ve ısı süresi de optimum kesme yüksekliğini etkileyen faktörlerdir. Birkaç adımlı yükseklik ayarı, çim uzunluğunu mükemmel şekilde ayarlayabilmenizi sağlar.

Çim ne kadar büyük olursa, yakalama sepetinin kesme genişliği ve kapasitesi o kadar büyük olmalıdır. Çok biçerseniz, satın alırken düzgün çalışan tekerleklere ve ergonomik tutamaklara dikkat etseniz iyi olur. Ayrıca, sap üzerinde ölçülen titreşim değerlerinin toplamı (üretici bilgileri) mümkün olduğunca düşük olmalıdır.

Küçük bahçıvanların internette hızlı bir şekilde iyi bir 13 6 24 lastik fiyatları bulma şansı daha yüksektir. Şu anda sadece neredeyse tüm modeller mevcut değil, aynı zamanda kapsamlı bilgi elde etmek ve bireysel modelleri hedeflenen bir şekilde karşılaştırmak için en uygun koşullar vardır. En iyisi bulunur bulunmaz, sipariş rahat ve zaman kazandırır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku