14 jant oto lastik fiyatları

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 14 Jant Oto Lastik Fiyatları sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 14 jant oto lastik fiyatları?

Bu modelle Husqvarna, çeşitli kapaklara sahip çelik sac şasi ve darbeye ve çizilmeye dayanıklı ABS plastikten yapılmış bir kapak taktı. Bağlantı üzerindeki katlama mekanizması malzemeye naziktir ve hoşuna gider. Çubuklar plastik kapaklarla donatılmıştır veya plastik ara parçalara sahiptir. Bu 14 jant oto lastik fiyatları hafifçe ve ezilmeden katlanmasını sağlar. Kılavuz çubuğun çalışma yüksekliği iki aşamada ayarlanabilir.

Hava filtresi, metal bir muhafazada bulunan ve bir vida ile karbüratöre tutturulmuş bir köpük kauçuk parçasından başka bir şey değildir. Her zaman olduğu gibi, bu kısım motor yağı ile ıslanır. Zaman zaman bir temizlik maddesi ile yıkanmalıdır.

“Mulchen” zeminin organik malzeme ile kaplandığı anlamına gelir. Bu şekilde besinlerle beslenir. Benzinli çim biçme makinesinin malç fonksiyonu varsa, kesilmiş çim doğrudan çimlere dağıtılır.

Merkezi bir kesme yüksekliği ayarı, 14 jant oto lastik fiyatları hiçbir zaman ayarlanamamasını sağlar, böylece çim, optimum bir çim deseni için hayal edebileceğiniz kadar yüksek veya derin kesilir.

Özellikle çok fazla alanınız yoksa, daha küçük cihazlara özel bir odak koyabilirsiniz. Depolama alanı sizin için önemli değilse, bu nokta sizin için önemsizdir.

Bahçede, çimlerin kenarları, örneğin yataklar boyunca, kesme bıçağı tekerleklere aynı hizada olduğu için hassas bir şekilde biçilebilir. Kesme bıçağının alanına sadece biraz mesafe vardır, ancak bu kısmi alanlar da yanlara doğru biçilebilir.

14 jant oto lastik fiyatları kuru otlarla iyi başa çıkıyor, elektrik motoru yeterli güç sağlıyor. Çim yüksek veya nemli olduğunda, modeller farklı şekilde biçilir. Bununla birlikte, genel olarak avantajları vardır: benzin modellerinden daha az gürültülüdür ve egzoz gazları üretmezler.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku