15 lastik yanağı

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 15 Lastik Yanağı sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 15 lastik yanağı?

Bıçakları keskinleştirmenin yanı sıra, bir pil 15 lastik yanağı çalışması büyük ölçüde bakım gerektirmez. Can sıkıcı yağı kontrol etmek ve yeniden doldurmak veya bujileri değiştirmek geçmişte kaldı, bu da devam eden bakım maliyetlerinin benzinle çalışan rakipten önemli ölçüde daha düşük olduğu anlamına geliyor.

Yaz aylarında çim: Özellikle sıcaksa, yeterli gölge sağladığı için genellikle çimleri biraz daha uzun bırakmalısınız. Çim yüksek sıcaklıklarda o kadar kolay yanmaz.

Ayrıca, sepetin ne kadar hızlı girip çıktığı, cihazı ne kadar hızlı katlayabileceğiniz ve çalıştırmanın ne kadar kolay olduğu gibi kullanım kolaylığına da baktık. Elektrikli marş cihazlarının burada bir avantajı vardır.

15 lastik yanağı geniş alan tekerlekleri çimleri korur ve küçük darbelere karşı telafi eder. Büyük çim yakalayıcı, boşaltma gerektiğinde hemen görebilmeniz için bir seviye göstergesi ile donatılmıştır

Kesme sistemi daha uzun yeşil kesmeyi zorlaştırır çünkü silindir bıçağı tıkanabilir ve çim artık düzgün kavrayamaz. Çimlerinizin daha da büyümesine izin verirseniz, kesmede sorun yaşayabilirsiniz. Ancak üniforma ve temiz bir çim ile ödüllendirileceksiniz.

Burada biçilecek mülkün büyüklüğü ve doğası son derece önemli bir rol oynamaktadır. Kesme genişlikleri cihazdan cihaza değişebilir. Geniş bir kesme genişliğine sahip büyük bir açık çim hızla biçilir. Biçilecek özellik oldukça açılıysa, kesme genişliğini daraltma eğilimi olmalıdır.

Çim çok yüksek veya ıslaksa, bazı pil 15 lastik yanağı sınırlarına ulaşır ve yeşil boyunları bir kafa daha kısa yapmayı reddeder. Bu düzenli bir zorunluluktur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku