16 lastik hava basıncı

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 16 Lastik Hava Basıncı sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 16 lastik hava basıncı?

Korkutucu fonksiyon: Yeşil bir alanın çimlerini korkutmak olarak adlandırıyoruz. Bu malç ve yosunların çıkarılmasını ve zeminin daha iyi havalandırılmasını sağlar. Bunun için özel bir bahçe cihazı gereklidir - bir kazıyıcı. Korkutucu bir fonksiyonla donatılmış ara sıra 16 lastik hava basıncı vardır. İki ayrı cihazın satın alınmasına kıyasla düşük edinim maliyetleri avantajlıdır. Biçme işleminden korkutucu moda geçmek sadece bıçak sistemini ve yedek bıçağı değiştirerek mümkündür ve bu nedenle ek çalışma ile ilişkilidir.

Bazı deneyim raporları kirli bir kesit görüntüsünü eleştirir; Kullanıcı hataları burada göz ardı edilemez. Sadece birkaç durumda, esas olarak motoru etkileyen gerçek kusurlar vardı.

Elinizde tam şarj edilmiş ikinci bir piliniz varsa pratiktir. Bu, aralığı iki katına çıkarmanızı sağlar. Her kullanımdan sonra ağa geri asarsanız, sadece birkaç dakika sonra yeterli pil gücü elde edersiniz. Tabii ki bir saatten fazla süren modeller de var.

Ütü sapına, motor gövdesine ve dört tekerleğe ek olarak, bu 16 lastik hava basıncı motorun altında tipik çan gövdesine sahiptir. Bu orak bıçağı ve arkada küçük bir çim toplama sepeti.

Çimlerin boyutu ve kesme genişliği doğrudan birbirine bağlıdır. Çim ne kadar büyük olursa, kesme genişliği o kadar yüksek olur. Bununla birlikte, üreticiler tarafından sağlanan bilgiler doğrudan karşılaştırılamaz, çünkü bu sadece yaklaşık bir rakamdır - ayrıca farklı üreticilerin modellerinin farklı sürüş davranışlarına sahip olması nedeniyle.

Bir bahçe havuzuna tırmanmak istiyorsanız yaz aylarında sorunludur. O zaman havuz suyunu kirletmemek için ayaklarınızı önceden yıkamanız gerekir. Aksi takdirde, gübre olarak malçlamanın da avantajları vardır.

Çim, çimlerin bıçaklarının kökleri tarafından geçen çimlerin üst tabakasıdır. 16 lastik hava basıncı yanlışlıkla başlamasını önlemek için, hemen hemen her modelde bir güvenlik çubuğu veya güvenlik anahtarı vardır. Bunlar başlatma sırasında basılmalıdır, aksi takdirde başlamaz. Biçme sırasında tutamağa kalıcı olarak basılmalıdır. Sap serbest bırakılırsa söner.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku