165 85 r14 lastik fiyatları

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 165 85 R14 Lastik Fiyatları sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 165 85 r14 lastik fiyatları?

Ancak kendi 165 85 r14 lastik fiyatları tanıttıkları işlevler nedeniyle, birçok yeni katılımcı sektörde büyük adımlar attı. En iyi marka ihtiyaçlarınıza uygun markadır; En iyi markayı seçmeden önce ne istediğinizi düşünmelisiniz.

Bugün, internetteki sipariş süreci son derece basittir. Yalnızca tanınmış ve sertifikalı satıcılarla iletişim kurarsanız, çevrimiçi sipariş son derece güvenlidir. Ayrıca ödeme yöntemi ile herhangi bir risk almazlar.

Önemli kriterler kolay kullanım, kesme sonucu ve ayrıca çalışma sırasındaki hacimdir. Bununla birlikte, yukarıda belirtilen kesme genişliği her zaman üreticiden üreticiye ve modelden modele değişir.

Malç fonksiyonlu bir 165 85 r14 lastik fiyatları satın alırken en önemli kriterlerden biri pil performansıdır. Amper saat cinsinden belirtilen pilin depolama kapasitesi çalışma süresi için belirleyicidir.

Nemli veya çok yüksek çim ile pil hızla performans sınırına ulaşır. Çimlerin tamamen kurumasını beklemek istemiyorsanız, daha güçlü bir benzinli motora geçmeniz gerekir.

Kesici güvertesinin merkezi kesme yüksekliği ayarının tek elle çalıştırılması da kolay olmalıdır. Hızlı açılan bağlantı elemanlarını kullanarak pil sayacınızı iki adımda bir araya getirebilmeniz pratiktir. Böylece yerden tasarruf sağlayan bir şekilde saklayabilirsiniz. Kılavuz spar yüksekliğinize göre ayarlanmalıdır.

Korkutucu fonksiyon: Korkutucu, çim çiminin çizilmesini gösterir. Bu malç ve yosunu temizler ve zeminin daha iyi havalandırılmasını sağlar. Genellikle özel bir cihaza ihtiyacınız vardır - skarlaştırıcı. Böyle bir cihazın yerini alabilecek nadiren 165 85 r14 lastik fiyatları vardır. Biçme ve korkuluk için farklı bıçak sistemleri kullanırlar.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku