165x80x13 lastik fiyatları

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 165x80x13 Lastik Fiyatları sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 165x80x13 lastik fiyatları?

Sandalyenin şasisi darbeye dayanıklı polimer ve metalden yapılmıştır. Polimer, diğer birçok 165x80x13 lastik fiyatları kullanılan polipropilenden (PP) daha sert, daha renkli ve çizilmeye karşı daha dayanıklıdır. Polipropilen UV radyasyonu ile gün ışığına kalıcı olarak maruz kalırsa, uzun ömürlülüğü azalır: plastikten kaçan plastikleştiriciler malzemeyi kırılgan hale getirir ve daha kolay kırılır. Renkler de ağartır.

Pil seviyesi, sol ve sağ için ayrı olarak tutamakta görüntülenir. Aşağıda bir Eko düğmesi bulacaksınız. Eko modu etkin olduğunda, biçme makinesi çok daha sessiz hale gelir. Ancak çim ıslak ve ağırsa, kısa bir süre daha hızlı döner.

Bir biçicinin boyutları da önemsiz değildir, çünkü genellikle bahçe evinde veya bodrum katında saklanırlar. Birçok biçme makinesi, alan gereksiniminin önemli ölçüde azaltılabilmesi için bağlantıyı katlama seçeneği sunar. Daha küçük biçme makineleri de daha çeviktir ve kullanımı daha kolaydır.

Daha büyük bir kesme genişliği, biçmek için daha az zamana ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. AL-KO'dan size benzin ve 165x80x13 lastik fiyatları zaten sunduk. AL-KO'dan bir tane satın almak istiyorsanız, ne tür tercih ettiğinizi önceden düşünmelisiniz.

Pratik olarak tüm aile üyeleri tarafından kullanılabilen ayarlanabilir koltuk yüksekliğine sahip bir biçme makinesi düşünün. Keserken çimlerin yüksekliğini izleyebilmeniz için ayarlanabilir kesme yüksekliğine sahip bir tane alın. Biçme makinesi aksesuarlarını kontrol edin; size mümkün olan en iyi son teknoloji deneyimini sunabilirler.

Özellikle tank kapağı hızla kaybolan ucuz bir üründür. Uzun otların arasında yakıt ikmali yapılırken, kapak aniden bulunmaz. Burada hızlı bir şekilde değiştirme gereklidir. Bu nedenle birçok ucuz tank kapağı doğrudan tanka da takılabilir. Bu, çimlerde kaybetmenizi engelleyebilir.

Kıç fırlatma ile 165x80x13 lastik fiyatları, kesilmiş çimleri arkaya atar ve burada kesme kalıntılarının kolayca çıkarılmasını sağlayan bir çim yakalayıcıya gelir. Çim çayırda kalmadığından, bıçak sistemi o kadar çabuk tıkanmaz. Damla kabının tekrar tekrar boşaltılması, geniş yeşil alanlarda çalışma saatlerini önemli ölçüde artırabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku