17 inç lastik kışlık

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 17 Inç Lastik Kışlık sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 17 inç lastik kışlık?

17 inç lastik kışlık, özellikle küçük çimenler için elektrik ve benzin modellerine gerçek bir alternatif olarak kanıtlanmıştır - kesme yüksekliği ayarından en modern pil teknolojisine kadar puanlar puanlanabilir. Bellek etkisi olmayan lityum iyon piller, bu modelleri çimlerin her yüksekliğinde iyi bir iş yapan bahçe aletleri alanında verimli bir yenilik haline getirir. Elektrik modelleri genellikle bu avantajdan daha sessizdir, özellikle yoğun nüfuslu yerleşim bölgelerinde çok mantıklıdır. Yakıt tüketmezler ve genellikle benzinden daha düşük bir satın alma fiyatına sahiptirler.

Kışın pillerinizi don ve aşırı soğuktan, yaz aylarında yüksek ısıdan korumalısınız. Her iki aşırı sıcaklık da pillerin genel ömrü üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir ve ayrıca kalıcı, onarılamaz hasara yol açabilir. Bu nedenle, pillerin hava koşullarına karşı korumalı bir yerde oda sıcaklığında saklanması önerilir.

Tabii ki, yakalama sepeti kupürlerle başa çıkabilmelidir. Çim ne kadar büyük olursa, çim sepeti o kadar büyük olmalıdır, böylece işinizi çok sık kesmek zorunda kalmazsınız.

Bir bağlantı kablosu, bir uzatma kablosu veya bir kablo tamburu ile daha da genişletilebilen elektrik beslemesini devralır. Bu aynı zamanda çimlerin daha uzak bir mesafede biçilmesini sağlar. Başlangıç uygundur, marş üzerindeki basınç yeterlidir ve 17 inç lastik kışlık başlar.

Kamplarımız ve dağ bisikleti sürüş tekniği eğitimi hakkında heyecan verici bilgileri haberlerde ve kamp raporlarında da bulabilirsiniz. Hepimiz dağ bisikleti kampları ve dağ bisikleti etkinlikleri hakkındayız, kısaca bisiklet sürüyoruz. Haberlerimizle RSS beslemesi olarak da her zaman güncelsiniz.

Einhell Power X-Twincharger ile piller hemen şarj edilir. Power X-Change System hızlı şarj cihazı dahildir. Seviye göstergesi, üç LED ile her zaman mevcut enerji rezervlerini gösterir

Buna karşılık, bahçenizden sonra veya bu süre zarfında atmanız gereken bir toplama kabına sahip 17 inç lastik kışlık vardır. Bu ek çalışma malçlar için gerekli değildir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku