175 50 r14 lastik fiyatları

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 175 50 R14 Lastik Fiyatları sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 175 50 r14 lastik fiyatları?

Günümüzde büyük çimenler için de uygun olan cihazlar, enerji depolama teknolojilerinin daha da geliştirilmesinden kaynaklanmaktadır. Önemli ölçüde daha uzun kullanım sağlayan daha güçlü piller geliştirilmiştir. Pil 175 50 r14 lastik fiyatları çoğunlukla lityum iyon pillerle birlikte gelir

Pratik ipucu: Satın alırken buna dikkat edin, pil ve şarj cihazının paketin bir parçası olup olmadığı - lityum iyon piller alırken kaydetmek istiyorsanız, cihaz satın alabilir, mevcut pil takımı ile çalıştırılabilir - ancak bir yakalama vardır: pil genellikle sadece aynı üreticiye uyar, ve bir sağlayıcıda bile birkaç sistemin olması nadir değildir.

Kolaylık, otunuzu bir ot katili veya bir el slasher ile kesmek zorunda kaldığınız zamandır. Artık işi hızlı ve rahat bir şekilde yapan motorlu biçme makineleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Ağırlık: 175 50 r14 lastik fiyatları toplam ağırlığı (ör. Cihaz artı pil) muhtemelen ergonomi ve uygulanabilirlik bağlamında en önemli satın alma kriteridir. Çok yüksek olmayan bir ağırlık, özellikle de biraz daha zayıfsa, örn. yaşlılara hizmet edilmelidir. Öte yandan, yamaçlarda çok fazla biçme işi yapılacaksa, düşük toplam ağırlık avantajlıdır.

Elinizde tam şarj edilmiş ikinci bir piliniz varsa pratiktir. Bu, aralığı iki katına çıkarmanızı sağlar. Her kullanımdan sonra ağa geri asarsanız, sadece birkaç dakika sonra yeterli pil gücü elde edersiniz. Tabii ki bir saatten fazla süren modeller de var.

Pille çalışan bahçe aletlerinin en tanınmış ve en önemli üreticilerini size tanıtmak istiyoruz. Liste elbette ayrıntılı değil. Aşağıdaki bilgiler satın alma kararınızı sizin için biraz daha kolay hale getirmelidir.

Kesme genişliği çalışma hızını etkiler. Kesme genişliği ne kadar fazla olursa, cihazın iz başına o kadar fazla çim algılar. Aynı zamanda, daha geniş bir 175 50 r14 lastik fiyatları, çim üzerinde daha fazla alana ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Bu nedenle, daha fazla çim içeren büyük çimenler için mümkün olan en yüksek kesme genişliği seçilmelidir. Küçük ve sargılı çimenler üzerinde biraz daha dar bir çim biçme makinesi ile daha iyi çalışabilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku