175 65 lastik hava basıncı

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 175 65 Lastik Hava Basıncı sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 175 65 lastik hava basıncı?

Bahçe sahipleri sadece her gün evin arkasında kendi doğalarının tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda buna göre bakılmasını sağlamalıdır. İyi bir benzin 175 65 lastik hava basıncı, özellikle çim bakımı alanında vazgeçilmezdir. Bu bahçe aracı hakkında ne bilmeniz gerektiğini ve burada en iyi nasıl kullanılacağını öğrenin.

Benzine ek olarak, yüksek kaliteli motor yağı da gereklidir. Yakıt gibi, bu da kurulu motora uyacak şekilde seçilmelidir. Modern dört zamanlı motorlar sıradan benzinle doldurulabilir ve daha çevre dostu çalışma modları nedeniyle iki zamanlı motorlara kıyasla pozitiftir.

Hava koşulları ve ısı süresi de optimum kesme yüksekliğini etkileyen faktörlerdir. Birkaç adımlı yükseklik ayarı, çim uzunluğunu mükemmel şekilde ayarlayabilmenizi sağlar.

Bununla birlikte, daha düz çimenler biçerseniz, sürücüsüz bir 175 65 lastik hava basıncı de yeterlidir. Testlerde sürücü bulunanların çoğunda, sürücü ayrı bir anahtar kullanılarak açılır.

Daha sessizler, bu yüzden cesur komşuları çok fazla rahatsız etmiyorlar, çevreye çok zararlı değiller ve çoğu durumda tüm yeşili tam bir pil şarjıyla çalıştırabilirsiniz. Bakım ve onarım da sınırlıdır.

Çim haftada bir kez iki buçuk ila üç buçuk santimetreye kısaltılmalıdır, eğer sık sık yürümezseniz, beş santimetreye kadar da olabilir. Böylece çim daha fazla fotosentez yapar ve daha yoğun hale gelir, bu nedenle her hafta kesim yeterlidir.

175 65 lastik hava basıncı, farklı işlevler için büyük değişiklikler yapmak zorunda kalmadan, çalışması üç seçenek arasında hızlı bir şekilde seçim yapmanıza izin veren bir denetleyici ile donatılmıştır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku