175 70 13 lastik hava basıncı

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 175 70 13 Lastik Hava Basıncı sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 175 70 13 lastik hava basıncı?

Bu modelle Husqvarna, çeşitli kapaklara sahip çelik sac şasi ve darbeye ve çizilmeye dayanıklı ABS plastikten yapılmış bir kapak taktı. Bağlantı üzerindeki katlama mekanizması malzemeye naziktir ve hoşuna gider. Çubuklar plastik kapaklarla donatılmıştır veya plastik ara parçalara sahiptir. Bu 175 70 13 lastik hava basıncı hafifçe ve ezilmeden katlanmasını sağlar. Kılavuz çubuğun çalışma yüksekliği iki aşamada ayarlanabilir.

Pil şarj edilirken, şarj işlemini istediğiniz gibi kesebilirsiniz. Pili, diğer pillerde olduğu gibi pil hasar görmeden ve pil gücü bozulmadan, güçte asılıyken şarj cihazından istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.

Ergonomi ve ekstralar İnce işler için bir çim düzeltici kullanmak istemiyorsanız, çim taraklı örnekler vardır. Bu, kenara yakın çim kamışlarının (duvarlar veya kaldırımlar boyunca) bile iyi yakalandığı anlamına gelir.

175 70 13 lastik hava basıncı sağlam ve bakımı kolay bahçe araçlarıdır. Bununla birlikte, sahipler bazı bakım talimatlarını dikkate alarak yaşamlarını uzatabilirler. Genel olarak, aşağıdaki hususlar dikkate alınmalıdır:

Yaz aylarında çim: Özellikle sıcaksa, yeterli gölge sağladığı için genellikle çimleri biraz daha uzun bırakmalısınız. Çim yüksek sıcaklıklarda o kadar kolay yanmaz.

Elektrikli biçme makineleri hem küçük hem de büyük araziler için uygundur. Sürekli motor gücüne sahiptirler. Buna ek olarak, genellikle büyük bir çim toplama sepetine sahiptirler ve düzgün kesme genişliklerine sahiptirler. Malç fonksiyonu olmadan kendiniz yapmak zorunda değilsiniz.

Kendilerine bir şeyler tutan ve ev işleri için pille çalışan çeşitli cihazlar üreten birçok üretici müşterileriyle buluşuyor. Pilleri farklı cihazlar arasında değiştirme seçeneği sunarlar: Einhell'den Power-X-Change serisinin pilleri, bu pil teknolojisini kullanan tüm cihazlarda kullanılabilir. Pil ile çalışan bir çit düzeltici gururlu sahibi iseniz, 175 70 13 lastik hava basıncı için çit düzeltici pilini de kullanabilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku