175 70 r13 beyaz yanaklı lastik

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 175 70 R13 Beyaz Yanaklı Lastik sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 175 70 r13 beyaz yanaklı lastik?

Yakalama sepeti: Hacmi litre olarak belirlenen yakalama sepetinin boyutu, 175 70 r13 beyaz yanaklı lastik için uygulama ile ilgili başka bir satın alma kriteridir. Büyük bir yakalama torbası, çok büyük çimlerin üzerinde çalışılması gerektiğinde mantıklıdır. Yakalama torbası çok küçükse, gerekirse çalışma işlemi. çimleri boşaltmak için birkaç kez bile.

Kullanmadan önce kontrol edin: Pil performansı göstergesi tam performans gösterdiğinde pil performansını kontrol edin, değilse lütfen pili tam performans gösterene kadar şarj edin. Pil bir sonraki adımda tamamen şarj edilmişse, lütfen biçme makinesini doğru kullanın. Bu biçme makinesi güvenli çalışma için tasarlanmıştır. Müşteri önce başlat düğmesine basmalı ve ardından başlangıç çekme çubuğunu aynı anda çekmelidir. Biçme makinesi çalışmaya başlar başlamaz, başlat düğmesini bırakın.

Öte yandan, malçlama sırasında atık yoktur: malç kiti sapları bıçak gövdesinde daha uzun süre tutar ve keskin bir şekilde parçalar. Daha sonra çim üzerinde kalırlar, kuruduktan sonra çimin içine düşer ve orada besin maddelerine ayrıştırılırlar - bu mineral gübreler için maliyet tasarrufu sağlar. Ancak, sezonda haftada iki kez biçmeniz ve kuru havaya güvenmeniz gerekir. Çim ıslaksa veya tatilinizden sonra çok fazla yeşil madde varsa, her zamanki gibi biçmeli ve kupürleri toplamalısınız.

Bugün Makita'nın birçok farklı el ve elektrikli el aleti var. Bunlar arasında hem arka hem de yan fırlatma ve malç fonksiyonlu kombi çekiçleri, keski, açılı taşlama makineleri, motorlu testereler, Nagler veya 175 70 r13 beyaz yanaklı lastik bulunur. Cihazlar daha sessiz bir çalışma için genellikle bilyalı tekerleklerle puan alır.

Güvenlik ve çevre koruma da yakıt kalıntılarının bertarafında yer almaktadır. Tehlikeli atık olarak, kirletici toplama noktalarının yanı sıra eski kutulara ve yağ kaplarına teslim etmelisiniz. Atıkları benzin istasyonundaki özel kaplarda da teslim edebilirsiniz.

Kesimin temizliği, genel resim, saflık derecesi ve tekerlek izleri kesim kalitesi için belirleyiciydi. Yakalama kabı, yakalama kütlesi, bloklama eğilimi, yüzde dolum, etkinlik ve toz gelişimi açısından test edilmiş ve değerlendirilmiştir.

BLACK + DECKER 175 70 r13 beyaz yanaklı lastik mimarisi inanılmaz. Bu cihaz bir çim düzelticiden ve daha sonra neredeyse hiç çaba harcamadan bir kenar kesicisinden dönüşür. Bu, bahçe kulübenize üç bilgisayar paketlemeniz gerekmediği anlamına gelir. Bu inanılmaz ile yerden, paradan ve zamandan tasarruf edersiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku