175x13 lastik fiyatları

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 175x13 Lastik Fiyatları sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 175x13 lastik fiyatları?

175x13 lastik fiyatları en yaygın alternatif elektrikle çalıştırılır. Genellikle daha düşük bir çıkışla çalışırlar, ancak satın almak daha ucuzdur. Tıraş traktörleri veya binmeli biçme makineleri, geniş yeşil alanların biçilmesi için uygundur.

Bundan önce, toprağın besin maddelerini hızlı bir şekilde emebilmesi için biçicinin içinde ekstra küçük kesilir. Bu malç fonksiyonunun büyük bir avantajı, çimlerin çok fazla gübre kullanmak zorunda kalmadan besinleri almasıdır. Ayrıca, yeşil atıkların bertarafı yoktur.

Ayrıca, kablosuz aletler daha sessizdir ve burada egzoz gazı yoktur. Ayrıca bakım gerektirmezler, benzin veya yağı yeniden doldurmanız gerekmez ve herhangi bir egzoz sistemini veya hava filtresini temizlemeniz gerekmez. Bunun için uzman bir atölyeye ihtiyacınız yok, parça giyen pil ve bıçak dışında takip maliyeti yok.

Boyutu nedeniyle, çim traktörü, örneğin 175x13 lastik fiyatları kadar çevik değildir. Bununla birlikte, kesme bıçakları buna göre daha büyük ve daha güçlüdür. Uzun çim kolay ve rahat bir şekilde kesilebilir.

Malç fonksiyonu olmayan bir model seçtiyseniz, dişli sepeti hacmi de önemli bir satın alma faktörüdür. Boşaltmak iş akışınızı kesintiye uğratabilir ve özellikle elektrikli bir çalıştırmanız yoksa genellikle zaman alıcıdır.

Kirli bir bujiden daha fazla başlangıç zorluğu ortaya çıkabilir. Küçük bir tel fırça ile kontaklarda temizleyebilirsiniz. Ancak yeni bir bujiyi takmak daha iyidir.

Mülkün bireysel koşulları, bir 175x13 lastik fiyatları satın alma kararında önemli bir rol oynamaktadır. Boyutu, ağaçların, çalıların ve indirimlerin düzenlenmesi ve mülkün yeri, ör. yamaçta, bir akümülatör ile biçmenin teknik parametreleri hakkında belirli taleplerde bulunur, iş akışı en çok namluların boşalmasını keser. Pil sistemindeki kesme genişliğine ek olarak, pil biçme makinesinin performans özellikleri için ana faktör kapasitedir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku