18 inç lastik fiyatları

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 18 Inç Lastik Fiyatları sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 18 inç lastik fiyatları?

Bu benzin 18 inç lastik fiyatları, çimlerinize etkili bir şekilde bakabilmek için iyi bir şey sunar. Yedi kat kesme yüksekliği ayarı nedeniyle, iyi bir sonuç elde edeceğiniz ve çiminizi özelleştirebileceğiniz garanti edilir. Bu nedenle tereddüt etmeyin ve bu çimi seçin.

Bunun merkezi kesme yüksekliği ayarıyla nasıl çözüldüğünü de seviyoruz: yay desteği sayesinde, sadece kolu saptan çekin, cihazı aşağı doğru itin veya yukarı çekin, kesme yüksekliği birkaç aşamada ayarlanabilir.

Motor bu kısaltılmış tren tarzında başlarsa, Bowden kablosu gerilir. Bu durumda, bir ayar vidası kullanarak treni biraz düzeltebilirsiniz. Bu nedenle, kısaltın.

18 inç lastik fiyatları daha kolay ulaşım için bir kolu vardır, dikey olarak bile istiflenebilir. Genel olarak, yüksek kaliteli işçilik (toz kaplı çelik gövde) ikna edicidir, pil ölçer ayrıca bujiyi değiştirmek ve yakıtı bir benzinli motorla düzenli olarak doldurmak gibi can sıkıcı bakımlardan tasarruf sağlar.

Bakım kolay değildir. Bir alet veya makine satın aldığınızda, kılavuzu okumalısınız. Ancak çim traktör ile bu okuma mümkünse daha önemlidir. Yağı zaman zaman değiştirmeli ve hem bıçakların, frenin hem de motorun kendisinin mükemmel durumda olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Serin, kuru ve güneş korumalı bir yerde saklayın ve zaman zaman temizleyin.

Bu şekilde, özellikle iyi doldurulmuş bir kesme genişliği elde edilebilir. Bu nedenle, tekerlekleri her bir biçme yolu için bir sınır olarak güvenle kullanabilirsiniz. Bu, kesintisiz, paralel bir kesim elde etmenizi sağlar.

Çim, çimlerin bıçaklarının kökleri tarafından geçen çimlerin üst tabakasıdır. 18 inç lastik fiyatları yanlışlıkla başlamasını önlemek için, hemen hemen her modelde bir güvenlik çubuğu veya güvenlik anahtarı vardır. Bunlar başlatma sırasında basılmalıdır, aksi takdirde başlamaz. Biçme sırasında tutamağa kalıcı olarak basılmalıdır. Sap serbest bırakılırsa söner.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku