185 60 lastik hava basıncı

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 185 60 Lastik Hava Basıncı sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 185 60 lastik hava basıncı?

Günümüzde büyük çimenler için de uygun olan cihazlar, enerji depolama teknolojilerinin daha da geliştirilmesinden kaynaklanmaktadır. Önemli ölçüde daha uzun kullanım sağlayan daha güçlü piller geliştirilmiştir. Pil 185 60 lastik hava basıncı çoğunlukla lityum iyon pillerle birlikte gelir

İlk olarak, istenen kesme yüksekliği ayarlanır; bu, muhafazanın sol tarafına tutturulmuş ayarlayıcı aracılığıyla yapılır. O zaman çim kesiminin toplanması veya kısmen mi yoksa tamamen mi malçlanması gerektiğine karar vermelisiniz, çünkü Honda, çim sepetine ayarlanabilir bir flep sahip olduğumuz bilinen tek çimdir, yakalanan çim kesim miktarının beşte ayarlanabileceği aşamalar. Honda bu sistemi Versamow olarak adlandırıyor - tek bir işlemde biçme ve malçlama.

Bu WORX pil biçme makinesi, karşılaştırma web sitesinin test kazananıdır Best Buy: Akıllı Intellicut teknolojisi sayesinde, pil biçme makinesi kalın çimlerde ve malçlı bir yüzeyde bile istikrarlı ve güçlü bir şekilde çalışır. Bu, sert kumaşlar üzerinde çalışırken kolayca etkinleştirebileceğiniz POWER kontrolörü tarafından sağlanır.

185 60 lastik hava basıncı bir güç kablosuna ve bir güç kaynağına bağlı değildir. Bu, bir soketten veya bir pilin çalışma süresinden esnek ve bağımsız olarak çalıştırılmalarını sağlar. Benzin deposu boşsa, birkaç dakika içinde yeniden doldurulabilir. Bu, geniş yeşil alanları biçmek için iyi bir seçimdir.

Bu tür şeyler Ekipman ve Makine Gürültü Koruma Yönetmeliğinde açıklığa kavuşturulmuştur. Bahçe aletlerinin hacmine bağlı olarak, diğer zamanlar da uygulanabilir. Ülke ve yerel kurallara hâlâ ulaşılabilir.

Küçük bir cihaz olduğundan, genellikle çim yakalayıcı dahil edilmez, böylece sürüş sırasında kupürler yere düşer. İstenen sonucu elde etmek için cihazı birkaç kez yukarı ve aşağı hareket ettirmeniz gerekir.

Ağırlık, özellikle tekerlek tahriki olmayan biçme makineleri için merkezi bir özelliktir. Size yardımcı olan bir motor olmadan 185 60 lastik hava basıncı tüm yüzeye itmeniz gerektiğini unutmayın.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku