185 65 14 lastik hava basıncı

★★★★☆

Sizin için mükemmel bir teklifimiz var! 185 65 14 Lastik Hava Basıncı sadece bir tık uzağınızda. Evinizin rahatlığında, size özel hazırladığımız katalogdan en uygun seçeneklere ve ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirip en iyi ürünü satın alın.

Ucuz fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 185 65 14 lastik hava basıncı?

Boyutu nedeniyle, çim traktörü, örneğin 185 65 14 lastik hava basıncı kadar çevik değildir. Bununla birlikte, kesme bıçakları buna göre daha büyük ve daha güçlüdür. Uzun çim kolay ve rahat bir şekilde kesilebilir.

Büyük sert otlarla kuru ve büyük bir çayır üzerinde test ettik. Test cihazlarımızda bununla ilgili bir sorun yoktu. Tekerlek tahriki ve güçlü çekme, iyi performans göstermelerini sağlar.

PreviousNextSome cihazları malç biçme makineleri olarak da satın alınabilir. Emme açıklığı malç kama ile engellenir, kupürler kalır. Malçlama ile besinler çimlere girer, çünkü küçük saplar hızla hava alır.

Hangi 185 65 14 lastik hava basıncı ihtiyaçlarınız için doğru model olduğunu tam olarak bilmiyorsunuz? Sorun değil, sadece OBI çevrimiçi mağazasındaki pratik filtreleri kullanın ve size ve bahçenize en uygun olanı adım adım belirleyin. Örneğin, minimum ve maksimum kesme yüksekliğini, yakalama hacmini veya kesme yüksekliği geçiş sayısını seçebilirsiniz. Doğrudan geniş yelpazeye bir göz atın ve sadece OBI'deki birinci sınıf fiyatlardan değil, aynı zamanda bütünsel hizmetten de yararlanın!

Şimdiye kadar gördüklerimiz şiddetle tavsiye edilir, ancak mükemmel kalite ve düşük fiyat nedeniyle kesinlikle onları seçerdik

Çimlere sahip olmak, ona bakmak için zaman harcamak anlamına gelir. Sadece zararlıların ve hastalıkların önlenmesinden değil, aynı zamanda kontrol veya düzen olmadan bahçenin bir alanı haline gelmelerini önlemek için onları istenen yükseklikte tutmaktan bahsediyorum.

Pil elektrikli 185 65 14 lastik hava basıncı, küçük ve orta ölçekli özellikler için çim bakımı için tasarlanmıştır. Esnek olarak kullanılabilirler, çok hafiftirler ve ayrıca yerden tasarruf ederler. Pille çalışan, kablosuz olarak, çim alanlarını rahat, özellikle sessiz bir şekilde kesebilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku